CZYTELNIA

Pasja pisania rodzi się z pasji czytania. Książki sprawiły, że też chciałem w ten sposób przekazywać myśli, opowieści, przygody. Blog jest taką niekończącą się książką. 

Jeżeli lubisz czytać mojego bloga, to być może zainteresują Cię książki, które zainspirowały mnie do pisania. Może będą też inspiracją dla Ciebie? Sam też chętnie dowiem się co czytasz, może chcesz polecić mi jakąś lekturę? Napisz to koniecznie w komentarzach.

Niektóre z książek we wpisach na blogu są podlinkowane bezpośrednio do księgarni. Jeżeli korzystając z linka kupisz książkę w księgarni, to i ja zarobię, ponieważ jestem uczestnikiem programu afiliacyjnego. Program afiliacyjny umożliwia mnie też informowanie o aktualnych promocjach i zniżkach. Niekiedy są naprawdę interesujące.

Poniżej linki afiliacyjne bezpośrednio kierujące do sklepów internetowych:

a. EMPIK,  MatrasMerlin;

b. Największy wybór map w: Art Travel;

c. Helion, Muza, Onepress;

d. Publio, ibuk, CDP.pl;

1. Skandynawska sensacja

Od czasu przeczytania trylogii Millenium stałem się fanem skandynawskiej sensacji nie tylko w wersji papierowej, ale i filmowej. Na razie mnie nie zawodzi. Jeżeli ciekawi Cię moja opinia, przeczytaj wpis.

2. Pasja czytania, pasja pisania

Tutaj znajdziesz opisany zbiór książek, które uważam za najważniejsze w moim życiu…

3. Trzy lektury z wydawnictwa „Czarne”

Recenzja trzech książek autorów, z którymi spotkałem się na pierwszej edycji warsztatów organizowanych przez wydawnictwo „Czarne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>