O MNIE

Mam na imię Dawid, chociaż wołają na mnie Hegemon. Zupełnie nie wiem z jakiego powodu:-). Lubię podróżować oraz opowiadać – zarówno słowem, jak i obrazem. Na blogu znajdziesz wiele opowieści, w większości o podróżach, ale nie tylko o nich. Wszystkie ilustracje zamieszczone w artykułach są mojego autorstwa (chyba, że zaznaczono inaczej!).

Dawid "Hegemon" Lasocinski w Karkonoszach

Zawodowo

Zawodowo jestem life coachem, trenerem i nauczycielem, a także fotografem. Od czasu do czasu prowadzę szkolenia z nordic walkingu.Kiedyś byłem redaktorem, a jeszcze dawniej nauczycielem historii (działo się to wtedy, gdy na ziemi żyły mamuty i nic nie zapowiadało ich wyginięcia).

Od dziecka chciałem zostać pisarzem. Jak do tej pory mam na swoim koncie liczne publikacje z turystyki i edukacji, teraz czas na powieść…

Prywatnie:

Energii szukam w wyjazdach – rowerowych, narciarskich, spływach kajakowych czy wędrówkach pieszych, a także w kontakcie z przyrodą. Nie ma dla mnie piękniejszego miejsca na odpoczynek niż tak zwana polska prowincja.

 Motto: Dzisiaj, to najlepszy moment, aby zacząć realizować marzenia.

Kontakt:

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować pisz na:  hegemonbloguje@gmail.com

Internety

O rozwoju, coachingu poczytasz na stronie o ścieżkach rozwoju, natomiast jeżeli chcesz obejrzeć moje fotografie, to zapraszam do internetowej galerii.